Pracuj z nami !

Pracuj z nami !

Klub przy ul.1 Maja 108 w Wołominie, poszukuje kandydatów na stanowisko: instruktor siłowni/trener personalny.????

Praca od poniedziałku do piątku, zmianowa: 6:00-14:00 lub 14:00-22:00

Wymagania: – wysoka motywacja do pracy – potwierdzone kwalifikacje zawodowe – komunikatywność, optymizm, chęć rozwoju zawodowego Obowiązki: – przeprowadzanie treningów wprowadzających – rozpisywanie planów treningowych – dbanie o prawidłowe wykonywanie ćwiczeń przez klubowiczów – budowanie relacji z klientem i tworzenie przyjaznej atmosfery w klubie – dbanie o porządek na siłowni (w zakresie układania sprzętu na swoim miejscu w trakcie swojej zmiany) Oferujemy: – zatrudnienie: umowa zlecenie z możliwością umowy o pracę – możliwość rozwoju zawodowego (prowadzenie treningów personalnych, dofinansowanie kursów i szkoleń podnoszących kwalifikacje) – możliwość bezpłatnego korzystania z usług naszych klubów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres mailowy: ????rekrutacja@formaklub.pl