Najnowocześniejszy klub premium

WOŁOMIN
Korsaka 4

Nasza oferta

Nasza Siłownia to w zasadzie trzy wydzielone strefy,w zależności od planu treningowego
i upodobań ćwiczeniowych naszych Klubowiczów.

Strefa wolnych ciężarów

To raj dla wszystkich tych, którzy preferują podstawowe,wolne ćwiczenia i duże ciężary.Klubowicze znajdą tu: bramę, 5 ławeczek regulowanych i 3 ławeczki do wyciskania sztangi: płaska, skos głową w górę oraz głową w dół, suwnicę Smitha, sztangi ,modlitewnik, poręcze do pompek, talerze itp.Ponadto posiadamy hantle w przedziale od 1 kg do 50 kg.

Strefa z maszynami

Chcesz wzmocnić, wysmuklić, a może rozbudować swoją muskulaturę. Maszyny w bezpieczny sposób pozwalają na trening izolowany, bardziej separują mięśnie niż wolne ciężary. Są mniej kontuzjogenne dla stawów niż wolne ciężary i nie wymagają od ćwiczącego wybitnej techniki użytkowej. W naszej siłowni Klubowicze znajdą maszyny na wszystkie ważniejsze partie mięśniowe renomowanej Amerykańskiej firmy Precor S Line.

Strefa cardio

Spalić zbędny tłuszcz? Chcesz się rozgrzać? A może poprawić swoją wydolność tlenową? Nie mogłeś trafić lepiej! W tej strefie masz do dyspozycji bieżnie, rowery, orbitreki, crosstrainery z najnowszej linii Precor. W zależności od Twoich potrzeb masz możliwość wyboru nie tylko sprzętu ale również programów i obciążeń na poszczególnych urządzeniach. Nie wiesz jak zacząć – poproś o pomoc naszych instruktorów.