Pierwsze poranne zajęcia fitness już za nami!
Dziękujemy wszystkim za obecność, uśmiechy i pełne zaangażowanie – daliście świetną energię! ![]()
Mamy nadzieję, że trening spełnił Wasze oczekiwania i że czujecie solidny power na resztę dnia ![]()
A już w czwartek widzimy się ponownie – startujemy o 8:30! ![]()
![]()
Do zobaczenia! ![]()
