Najnowocześniejszy klub premium

KLUB FORMA ZIELONKA

Nasza oferta

Nasza Siłownia to w zasadzie trzy wydzielone strefy, w zależności od planu treningowego
i upodobań ćwiczeniowych naszych Klubowiczów.

Strefa wolnych ciężarów

To raj dla wszystkich tych, którzy preferują podstawowe, wolne ćwiczenia i duże ciężary. Klubowicze znajdą tu: bramę pięciostanowiskową renomowanej firmy Matrix, 3 ławeczki regulowane i 2 ławeczki do wyciskania sztangi: płaska i skos głową w górę, sztangi ,modlitewnik, poręcze do pompek, talerze itp. Ponadto posiadamy hantle w przedziale od 1 kg do 40 kg.

Strefa z maszynami

Chcesz wzmocnić, wysmuklić, a może rozbudować swoją muskulaturę. Maszyny w bezpieczny sposób pozwalają na trening izolowany, bardziej separują mięśnie niż wolne ciężary. Są mniej kontuzjogenne dla stawów niż wolne ciężary i nie wymagają od ćwiczącego wybitnej techniki użytkowej. W naszej siłowni Klubowicze znajdą maszyny na wszystkie ważniejsze partie mięśniowe renomowanej Amerykańskiej firmy Matrix G7.

Strefa cardio

Spalić zbędny tłuszcz? Chcesz się rozgrzać? A może poprawić swoją wydolność tlenową? Nie mogłeś trafić lepiej! W tej strefie masz do dyspozycji 6 bieżni MATRIXA, 3 rowery pionowe i 1 poziomy oraz 4 AMTy Precor. W zależności od Twoich potrzeb masz możliwość wyboru nie tylko sprzętu ale również programów i obciążeń na poszczególnych urządzeniach. Nie wiesz jak zacząć – poproś o pomoc naszych instruktorów.